• Головна
  • На вулиці Весела, 16 та Коцюбинського 5а завершили ремонти дворів
08:20, 17 жовтня 2017 р.

На вулиці Весела, 16 та Коцюбинського 5а завершили ремонти дворів

На вулиці Весела, 16 та Коцюбинського 5а завершили ремонти дворів

У Тернополі відремонтували прибудинкові території на вулиці Коцюбинського 5а та Весела 16. Стан завершення робіт оглянув міський голова Сергій Надал.

За його словами, у міську раду неодноразово надходили скарги та прохання від мешканців щодо ремонту даних дворів. Відтак, цього року там відремонтували міжквартальні проїзди, зроблено відведення води, ремонт проїжджої частини, відмостки будинку.

Також під час ремонтів було враховано побажання мешканців і збережено зелені зони та зроблено додаткове озеленення.

- Роботи завершені і незважаючи на те, що ці дві вулиці не мають свого представника в раді, тобто відсутні депутати по цьому округу, але все ж таки ми намагаємося врахувати потреби всіх мешканців Тернополя. Проводячи ремонти дворів, міжквартальних проїздів ми намагаємось враховувати потреби всіх мікрорайонів і робити ремонти там, де цього потребують мешканці, - каже Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ремонт_двору #озеленення #міжквартальні_проїзди
ТОП новини
5 груп українців ТЦК шукатимуть на вулицях і у всіх можливих місцях, їх терміново мобілізують: повістки, мобілізація, штраф
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Жахлива гроза пре в регіон України з лютою силою, такої температури не чекав ніхто": куди суне дощ і потужна негода?
"Лютий мороз вдарить прямо в травні, прогноз погоди налякав навіть синоптиків": в Україну суне дощ і дике похолодання
Оголошення
live comments feed...