
13:02, 19 жовтня 2017 р.
У тернополянки викрали гаманець та зняли майже усі заощадження з банківської картки

Більше 2 000 гривень зникло з карткового рахунку жительки обласного центру. З заявою про подію жінка звернулась до Тернопільського відділу поліції.
За словами потерпілої, з її банківської картки невідома особа зняла готівку в сумі 2150 гривень. Жінка розповіла, що ще 15 жовтня в неї поцупили гаманець в якому знаходились банківські картки з паролями. Через декілька днів на телефон тернополянки прийшло смс-повідомлення про успішне зняття коштів. За допомогою звернулась до поліцейських.
За фактом крадіжки відкрито кримінальне провадження відповідно до частини 1 статті 185 ККУ.
Поліцейські наголошують мешканцям Тернопілля бути обачними та ніколи не зберігати майно в легкодоступних місцях. Краяни не задумуючись зберігають пін-коди з картковими рахунками та вразі втрати дають можливість крадіям безперешкодно спустошити власні рахунки.
У разі якщо ви потерпіли від рук пройдисвітів не зволікайте телефонуйте на лінію «102».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:03, Вчора
11:03, Вчора
12:00, Вчора
11:58, Вчора
12:01, Вчора
live comments feed...
Коментарі