За борг по комуналці тернополяни можуть втратити не лише субсидію, а й майно

За борг по комуналці тернополяни можуть втратити не лише субсидію, а й майно, Антоніна Сімаченко

Жителі області боргують за газопостачання найбільшу кількість грошей, найменше - за централізоване водопостачання. Аби не влізти у боргову яму за комуналку, необхідно скористатися реструктуризацією боргу. Маєте борги за комуналку, заберуть субсидію.

Як зазначають у департаменті соціального захисту населення Тернопільської ОДА,  якщо людина має борги за комуналку, то вона може залишитися без субсидії. При цьому,  споживач, що звертається вперше за субсидією і має борг за оплату комунпослуг, то субсидія призначають, незважаючи на борг. Однак, якщо громадянин вже користувалася субсидією і настав час перераховувати її на наступний рік, а є заборгованість два і більше місяців, то субсидію на наступний термін не перепризначають.

За борг по комуналці можна втратити не лише субсидію, а й майно. Зокрема, за рішенням суду, виконавчі служби можуть вилучати майно і заарештовувати нерухомість боржників. Тому, аби не втратити майно через борги, підприємства, що надають послуги з постачання енергоносіїв, пропонують так звану реструктуризацію боргу. Така процедура досить проста. Боржнику потрібно лише укласти договір реструктуризації, пише БезТабу. Для цього потрібно письмово звернутися у підприємство, і тоді в індивідуальному порядку це звернення розглянуть. І вже залежно від суми заборгованості буде визначений термін та суми обов'язкового щомісячного платежу.

Тернопіль субсидія майно зміни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі