• Головна
  • У Тернополі патрульні штрафують нетверезих пішоходів
18:01, 20 жовтня 2017 р.

У Тернополі патрульні штрафують нетверезих пішоходів

У Тернополі патрульні штрафують нетверезих пішоходів

Від початку року патрульні оштрафували 676 пішоходів, з них – 13 у стані алкогольного сп’яніння.

Управління патрульної поліції Тернополя нагадує пішоходам, що забороняється:

а) виходити на проїзну частину, не впевнившись у відсутності небезпеки для себе та інших учасників руху;

б) раптово виходити, вибігати на проїзну частину, в тому числі на пішохідний перехід;

в) допускати самостійний, без нагляду дорослих, вихід дітей дошкільного віку на проїзну частину;

г) переходити проїзну частину поза пішохідним переходом, якщо є розділювальна смуга або дорога має чотири і більше смуг для руху в обох напрямках, а також у місцях, де встановлено огородження;

ґ) затримуватися і зупинятися на проїзній частині, якщо це не пов’язано із забезпеченням безпеки дорожнього руху;

д) рухатися по автомагістралі чи дорозі для автомобілів, за винятком пішохідних доріжок, місць стоянки і відпочинку.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #пішоходи #алкоголь #штраф
ТОП новини
"Тариф на електроенергію підвищать у 2 рази, українцям сказали готуватися до нових цін на світло": коли зросте вартість
"Град, шквали до 15 — 20 м/с і гроза": в Україну сунуть потужна негода і дощ, синоптики зробили прогноз на нові часи
"ТЦК розшукує 60-річних чоловіків за 4-ма вимогами, пенсіонерів відправлять служити до 4-х місць": мобілізація і нові заходи
Перше в Європі: місто на Тернопільщині вирішило повністю відмовитися від газу
Оголошення