На що перетворять туалет за "Перемогою" (фото, відео)

На що перетворять туалет за "Перемогою", Дмитро Бондаренко

Туалетний об'єкт після завершення реконструкції будівлі неможливо буде впізнати.

Про це розповів його автор, архітектор Іван Білик, пише Електорат.

В інтерв’ю архітектор Білик розповів, що ця будівля за «Перемогою» – вже не є комунальним майном, адже, із дотриманням усіх законних вимог, викуплена приватним інвестором. Саме він, новий власник, і має намір навести тут порядок. Для цього і замовив архітектурний проект, який передбачає надати споруді цивілізованого сучасного вигляду.

За участі спеціалістів та громадськості, ідея реконструкції вже отримала схвалення на засіданні містобудівної ради. Зараз триває процес отримання усіх інших необхідних погоджень. Але і сьогодні можна сказати деякі конкретні речі: після реконструкції туалет на цьому місці залишиться, ставши частиною новозбудованого комплексу.

Нова двоповерхова споруда також вміщатиме офісні ділові приміщення та заклад громадського харчування. Суттєвих позитивних змін зазнає і навколишня територія. А площа майбутньої забудови не перевищуватиме існуючих нині земельних меж.

На що перетворять туалет за "Перемогою" (фото, відео), фото-1 На що перетворять туалет за "Перемогою" (фото, відео), фото-2 На що перетворять туалет за "Перемогою" (фото, відео), фото-3 На що перетворять туалет за "Перемогою" (фото, відео), фото-4
туалет проект реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі