Коноплі на Тернопільщині вирощували у підземній теплиці розміром з футбольне поле: деталі резонансного злочину

Коноплі на Тернопільщині вирощували у підземній теплиці розміром з футбольне поле: деталі резонансного злочину, Дмитро Бондаренко

1 тис. кущів коноплі вилучили правоохоронці в Збаразькому районі.

Сім’я, яка постачала наркотики за кордон, вирощувала наркотичну рослину в підземному парнику розміром з футбольне поле. Він був обладнаний лампами денного світла, системою підливу.

Зверху ж на земельній ділянці садили хризантеми.

«Про те, що в даному місці можуть вирощувати марихуану, працівникам СБУ надійшов сигнал ще у 2014 році. Правоохоронці провели перевірку, але нічого не знайшли. Тепер інформація надійшла із Закарпаття, через яке йшов трафік продажу наркотиків. Збували ділки марихуану за кордон великими партіями, в нашій області вони свій товар не продавали», – повідомив під час прес-конференції начальник обласного управління поліції Олександр Богомол.

За його даними, інформація про затримання в рамках розслідування одного з керівників райвідділу поліції, який міг бути причетним до кришування наркобізнесу, не відповідають дійсності.

«Проводилися обшуки в одного правоохоронця через інформацію, що він контактував із продавцями наркотиків. Було проведено внутрішнє розслідування, наразі ми не бачимо його причетності до кришування чи продажу марихуани», – зазначив Богомол.

марихуана
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі