
16:33, 25 жовтня 2017 р.
У Тернопіль приїхав двоповерховий поїзд "Шкода" (фото)

Швидкісний поїзд "Інтерсіті" № 747/748 сполученням "Київ – Тернопіль – Київ" почне курсувати з 3 листопада. Відомо, що потяг вже приїхав у Тернопіль для тестових випробувань.
Про це повідомили на сторінці "Транспорт Тернополя" у Facebook:
- На залізничний вокзал Тернополя для тестових випробувань приїхав двоповерховий поїзд "Шкода", який із 3 листопада їздитиме до Києва, - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:49, 2 червня
13:34, 28 травня
14:43, 5 червня
18:22, 3 червня
11:24, 2 червня