• Головна
  • У Тернополі упіймали наркомана-крадія
13:31, 26 жовтня 2017 р.

У Тернополі упіймали наркомана-крадія

У Тернополі упіймали наркомана-крадія

Амфетамін у шприці виявили в тернополянина, якого вже неодноразово ловили на крадіжках заради наркотиків.

Один грам рідкого амфетаміну виявили правоохоронці у мешканця обласного центру. За словами Андрія Шафранського , заступника начальника управління протидії наркозлочинності , під час відпрацювання Тернополя працівники поліції помітили чоловіка, з кишені якого стирчав шприц, повідомляє прес-служба ГУ НП в Тернопільській області.

На місце події викликали слідчо-оперативну групу. Під час поверхневого огляду у тернополянина знайшли пакетик зі слідами речовини білого кольору та голку від медичного шприца із залишками невідомої речовини.

Тернополянин зізнався, що в шприці амфетамін . Андрій Шафранський каже, що дану особу уже неодноразово притягували до відповідальності за крадіжки. Саме ними він заробляв гроші для купівлі наркотиків.

Сьогодні грам амфетаміну коштує приблизно чотириста гривень. Невідому речовину оперативники вилучили та передали на експертизу. Триває слідство відповідно до статті 309 ККУ - незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#наркотики #злодій #поліція
ТОП новини
"Українці отримають відразу дві пенсії до 1 червня, виплати чекають своїх пенсіонерів": хто має на право і що треба зробити
"Сніг і дощ пруть в один з регіонів України, зима та похолодання знову ввірветься до регіону": гроза і злива накриє автомобілі
"ТЦК збирається призвати ці групи населення, названо вік та інші ознаки чоловіків": їх чекають повістки, штрафи і мобілізація
"В Україні назвали тариф на електроенергію з 1 червня, не всі готувалися до такої ціни": скільки слід платити за 1 кВт*год
Оголошення
live comments feed...