• Головна
  • Дошкільний навчальний заклад буде в приміщенні на вулиці Паркова
08:50, 26 жовтня 2017 р.

Дошкільний навчальний заклад буде в приміщенні на вулиці Паркова

Дошкільний навчальний заклад буде в приміщенні на вулиці Паркова

В оренду передадуть нежитлові приміщення на вулиці Паркова у Тернополі. Відтепер там буде дошкільний навчальний заклад. Відповідне рішення прийняли на сесії міської ради.

Інвестора оберуть на відкритому конкурсі. Також за власні кошти він повинен зробити капітальний ремонт у приміщенні.

- Є підприємці, які готові в це вкладати кошти, тому запропоновано і це приміщення буде передано в оренду на умовах конкурсу. Це буде платна оренда і за умови, що інвестор за власний кошт зробить ремонт і вкладе гроші у облаштування нового навчального закладу, - зазначає міський голова Сергій Надал.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дошкільний_навчальний_заклад

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
ТЦК прямує терміново по чоловіків цих груп у всі можливі місця, не забиратимуть лише осіб 5 категорій: мобілізація, повістки
"ТЦК позбавить ці 3 категорії людей бронювання і терміново призве, перевірки стануться у цих місцях": повістки, мобілізація
"ТЦК йде по чоловіків у всі місця підряд, мобілізація не торкнеться лише цієї категорії": відстрочка, повістки, ВЛК і ЗСУ
"Потужна злива насувається на деякі області України, грози і дощі вдарять з лютою силою вже завтра": де чекати на негоду?
Оголошення
live comments feed...