Тварини, куплені на ринку по вул.Шептицького у Тернополі, вмирають

Тварини, куплені на ринку по вул.Шептицького у Тернополі, вмирають, Антоніна Сімаченко

Юлія Болячко розповіла в соціальній мережі про свій досвід придбання тваринки на ринку по вул.Шептицького у Тернополі. 

"Хочу поділитися своїм гірким досвідом покупки тварин з Шептицького. Тиждень тому (19.10.2017) чоловік подарував мені маленьку собачку - дівчинка, порода мальтійська болонка. Собака була надзвичайно гарна, енергійна, дружелюбна, швидко йшла на контакт. Ми відразу ж прив'язалися до неї, а вона до нас. Але радість тривала не довго. В неділю після обіду в неї різко погіршилося самопочуття, вона перестала їсти, тільки спала, була сумна і не активна, ближче до вечора у неї почалися діарея і блювання.

В понеділок звернулися до ветеринара, в середу ще раз, але це не допомогло і в середу ввечері вона померла в страшних муках. На наш дзвінок продавчиня відповіла, що це наші проблеми, у неї собака була здорова. У неї ще було оголошення на OLX, але після того як ми до неї звернулися вона його видалила. На жаль, про схожі випадки смертей тварин з Шептицього і пануючі там віруси ми дізналися занадто пізно. Жінку звати Іра, номер телефону 0972511886.

Нашу тваринку вже не врятувати, але можна врятувати інших, яких привозять туди на вірну смерть, де вони заражаються вірусами і хворобами. В цьому виводку було ще двоє собак, щиро сподіваюся, що їх омине така сумна доля. Я проплакала два дні, не можу уявити як переживе таку втрату дитина, якій подарували чотирилапого друга.

PS: неприємно здивувала діяльність лікарів на Острозького і в клініці "Ай болить". Жоден з них навіть не припустив, що тварина може бути заражена вірусом, а одразу ж все списали на глистів, хоча ми її проглистували", - йдеться у дописі.

Місто
Тернопіль тварини Шептицького
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі