• Головна
  • Чоловік, який загинув від вибуху під Тернополем, привіз гранату із зони АТО
09:45, 29 жовтня 2017 р.

Чоловік, який загинув від вибуху під Тернополем, привіз гранату із зони АТО

Чоловік, який загинув від вибуху під Тернополем, привіз гранату із зони АТО

Слідчі продовжують перевіряти версії щодо випадку у Березовиці.

Нагадаємо, що там 26 вересня на подвір’ї пролунав вибух гранати. Через це загинув 30-річний Ростислав, який повернувся із АТО. Чи був це нещасний випадок чи самогубство, поки невідомо, пише "Доба".

—Можу повідомити, що на місці трагедії не було передсмертної записки. Також у сім’ї повідомили про те, що у нього не було ніяких конфліктів, —розповівначальник головного управління Нацполіції в області Олександр Богомол.— Через контузію він не зміг пройти військово-лікарську комісію. Лікарі порекомендували йому звільнятись на пенсію за хворобою. Він звільнявся, але настроїв таких, що це кінець життя у нього не було.

Гранату чоловік привіз з собою із зони АТО. Окрім цього поліція знайшла ще одну гранату та патрони.

Факти можливого вбивства у поліції відкидають. Зокрема, спростували інформацію про те, що на подвір’ї були розтяжки.

—Після вибуху за секунду часу тіло побачила сусідка і одразу викликала поліцію. Також немає слідів, які б свідчили про те, що хтось міг тікати. Розташування тіла і характер тілесних ушкоджень підтверджують, що він був паралельно до землі і граната була між ним і землею. Чи це було зроблено навмисно, чи випадковість з’ясує слідство,—каже Богомол.

Зазначимо, що у загиблого залишилася 9-місячна донька та дружина, яка працює в поліції. Зараз жінка перебуває в декретній відпустці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #граната #трагедія
ТОП новини
Снігопад і похолодання вжахнуть в Україні, вперіщить грозовий дощ і лютий холод: де вдарить негода на Різдво Богородиці?
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Оголошення