ЕЛОС-епіляція: подвійний удар по небажаному волоссю

ЕЛОС-епіляція: подвійний удар по небажаному волоссю, Георгій Шевчук

Серед великої кількості способів епіляції більшість обирає процедуру, яка виконується за допомогою технології ЕЛОС. Чому він є найбільш рекомендованим та використованим ми дізнаємось просто зараз!

На що здатний ЕЛОС

ЕЛОС-епіляція – безпечна та популярна методика. Вона майже безболісна, не залишає слідів та, що найголовніше, ефективно позбавляє від небажаного волосся будь-якого типу. Це і не фото епіляція, і не лазерна епіляція. Це поєднання двох вищевказаних видів енергетичного випромінювання.

Косметолог медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» пояснила суть методу. Спочатку промінь прогріває цибулину волосяного фолікула, після чого розряд повністю руйнує цибулину. До закінчення повного курсу (до 9-ти процедур) ріст волосся припиняється до мінімуму, а у більшості випадків взагалі припиняється. Приємним є факт того, що за допомогою ЕЛОС-епіляції можна видаляти волосся будь-якого типу, а також те, що ефект від процедури миттєво вражаючий!

Підготовка до епіляції

Якщо ви користуєтесь станком чи депілятором, воском чи іншими методами видалення небажаного волосся, то, перед тим як здійснити процедуру, почекайте поки волосинки трішки відростуть. Перед відвідуванням медичного центру ретельно поголіть ті ділянки, на яких ви проводитимете ЕЛОС-епіляцію. Якщо ж мова йде про видалення волосся над верхньою губою та й взагалі на обличчі, то потрібно пам’ятати: ці ділянки голити НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ МОЖНА! Варто лиш максимально зрізати ці волоски.

«Для чого це робиться?» - Запитаєте ви. А все тому, що лазерне випромінювання реагує на меланін , який міститься не лише у шкірних покривах, а й у волосяних цибулинах. Якщо волоски не зрізати перед процедурою, то лазер просто їх спалить.

Чутливість. При спалаху аплікатора відчувається поколювання. Воно може бути як легесеньким, майже нечутливим, так і дещо болючим (це стосується ділянки бікіні та глибокого бікіні). Для того, щоб уникнути цих відчуттів, за 30-40 хв до початку процедури на необхідну ділянку наноситься анестетик. Та навіть у цьому випадку біль може бути присутнім, правда досить терпимим.

Тривалість процедури. Все залежить від ділянки, яка підлягає епіляції. От наприклад, епіляція зони глибокого бікіні становить, в середньому, 40 хвилин. Після сеансу на шкірі не залишаються опіки та почервоніння – ви можете сміливо виходити «в люди». На деякий час варто відмовитись від теплових процедур.

Ефект від ЕЛОС-епіляції

Десь приблизно через тиждень ви помітите появу нових волосків. Але суть в тому, що вони не живі! Це те волосся, яке піддалось опроміненню лазером, поволі вийшло на поверхню шкіри та, за короткий проміжок часу, відпаде взагалі. Не обов’язково очікувати закінчення цього процесу. Якщо волосся викликає у вас відчуття дискомфорту, то ви можете його сміливо голити. З кожним разом волосся ставатиме все тоншим та ростиме повільніше.

В середньому інтервал між процедурами може тривати два місяці ( якщо ми говоримо про ноги та зону бікіні) чи 1-1,5 місяці (якщо мова йде про обличчя).

Коли необхідно зупинитись?

Якщо волосся не з’являється на протязі цього часу і навіть довше, то сенсу продовжувати процедуру вже немає. Але спеціалісти, для профілактики, таки рекомендують проходити одну-дві процедури на рік. Це дозволяє уникнути відновлення та росту волосяних цибулин.

Кількість сеансів прямо пропорційно пов’язана з циклом росту волосся. Медики виділяють три фази цього процесу:

  • активна;
  • перехідна;
  • фаза спокою.

Руйнація волосяних цибулин відбувається у активній фазі. Через якийсь проміжок часу починають «прокидатись» волосини, які знаходились у перехідній фазі та ті, що знаходились у фазі спокою. Також варто пам’ятати, що тонке та світле волосся потребує більшої кількості процедур.

Вплив на здоров’я

ЕЛОС має благоприємний вплив на жіночу статеву систему: він покращує кровообіг і допомагає у вирішенні багатьох проблем. Також він впливає на репродуктивну систему: після проведення декількох сеансів епіляції шанси завагітніти виростають у багато разів. Косметолог медичного центру «Оксфорд Медікал Тернопіль» зазначила, що це не міф, а цілковита правда.

Додатковий ефект

Після проведення процедури ЕЛОС-епіляції шкіра стає м’якою, гладенькою, еластичною та менш чутливою. Вона починає легше переносити такі види механічної епіляції, як креми та гоління. На фоні ЕЛОС-епіляції знижується ризик виникнення фолікулітів, подразненої шкіри, врослих волосин.

У медичному центрі «Оксфорд Медікал Тернопіль» ви можете отримати безкоштовну консультацію косметолога, який більш детальніше зможе розповісти вам про усі плюси та мінуси цієї процедури. Хочеться ще зазначити, що ця технологія використовується не лише для видалення небажаного волосся. В «Оксфорд Медікал» за її допомогою лікують купероз(«судинні сітки»), акне та позбавляють від пігментних плям. На рахунку медичного центру вже величезна кількість задоволених пацієнтів.

Не гайте часу й ви. Телефонуйте за номером (068) 752 52 52 та записуйтесь на консультативний прийом косметолога з подальшим здійсненням ЕЛОС-епіляції.

Оксфорд_Медікал ЕЛОС епіляція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі