• Головна
  • На "Сонячному" поставили нову "буду" (фото)
09:02, 31 жовтня 2017 р.

На "Сонячному" поставили нову "буду" (фото)

На "Сонячному" поставили нову "буду" (фото)

У Тернополі нові МАФИ ставлять швидше, аніж встигають демонтовувати старі. Ось ще один з'явився біля магазину "Берізка", навпроти "Універсаму".

"Після сьогоднішнього дощу росте черговий МАФ на проспекті Злуки (зупинка громадського транспорту "Універсам" в сторону Баму) " - пише в соцмережі Віталій Кудлак.

"Це якийсь жестяк з тими будами!" - пише Олег Синовець.

"Я бачила це позорище там ще в суботу... Маршрутка їхала повз... Ще подумала, може, забирають, бо вигляд страшний..." - додає Любов Красновська.

"Це не буда! Це підпорка щоб дерево не впало! Дбають про зелені насадження!" - коментує Анатолій Шокало.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#МАФ #Злуки
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення