![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
17:03, 31 жовтня 2017 р.
Чому діти в школі на Тернопільщині мерзнуть?
![Чому діти в школі на Тернопільщині мерзнуть? Чому діти в школі на Тернопільщині мерзнуть?](/dist-assets/images/cap.jpg)
На холод у Шумській ЗОШ №1 скаржаться батьки учнів. Школярі сидять на уроках у верхньому одязі, бо зараз триває ремонт опалювальної системи та заміна вікон.
«Мене цікавить, скiльки ще часу дiти Шумської школи №1 будуть мерзнути? Невже до осені не було можливості переробити систему? Зараз труби варять, вiкна мiняють в школi, вчителi та дiти замерзли страшенно. Сидiти на уроках в куртках – це жахливо. Хто лiкуватиме замерзлих дiтей? Перш за все потpiбно вирiшити першочерговi питання, а особливо, коли це стосується дітей» – написала у своєму Фейсбуці Оксана Томащук.
– Зараз у школі канікули. Ситуацію із ремонтом опалення чудово знаю не лише як міський голова, мої діти також вчаться у тій школі, – розповів Терену міський голова Шумська Володимир Плетюк. – І мені як батькові також дуже хочеться, аби діти почували себе комфортніше. Для цього заявка на кошти для ремонту зроблена ще у грудні 2016 року. Проте гроші із державного фонду регіонального розвитку надійшли у серпні. Доки пройшла відповідна процедура призначення підрядника, ремонт припав уже на жовтень. Така проблема існує не лише у Шумську, а й по всій державі. Ці кошти, на жаль, не перехідні, отже ремонт мусимо робити або зараз, або лишати все як є.
Також Володимир Плетюк зазначив, що за останні два роки на оснащення і ремонт ЗОШ №1 витрачено близько 5 млн. грн..
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...