Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій (Фото)

Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій, Дмитро Бондаренко

У рамках Європейського тижня інновацій, який триває у польському місті Люблін, відбулося підписання протоколу намірів про співробітництво між Тернопільською обласною державною адміністрацією, обласною радою та Люблінським воєводством.

Це дозволить налагодити співпрацю між областю та воєводством у сфері науки та в бізнесі. На інноваційному форумі перебуває делегація з Тернопільщини, яку очолюють голова Тернопільської ОДА Степан Барна та голова обласної ради Віктор Овчарук.

Крім підписання протоколу намірів, делегація з області також бере участь у тематичних панелях «Налагодження співпраці – інтелігентні спеціальності регіонів» та «Співпраця науки та бізнесу – добрі практики». Водночас, під час заходу фахівці з енергетики спілкуються на тему «Біотехнологія» та «Відновлювальні джерела енергії».

Як зазначив під час підписання протоколу намірів очільник Тернопільщини Степан Барна, це є перспектива для розвитку нашого краю та України загалом, адже Люблінське воєводство називають «східними воротами» до України.

Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій (Фото), фото-1 Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій (Фото), фото-2 Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій (Фото), фото-3 Тернопільщина планує використати польський досвід із впровадження біотехнологій (Фото), фото-4
Люблін інновації СтепанБарна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі