Епідемія грипу загрожує жителям Тернопільщини

Епідемія грипу загрожує жителям Тернопільщини

Кількість хворих в регіоні поки що епідпорогу не перевищує, однак негативна тенденція простежується. Щоб вберегтися від вірусів, жителям краю радять робити щеплення.

За прогнозами експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я, в регіоні будуть активними 3 штами вірусів грипу: А H3N2 Гонконг, грип B Брізбен, А H1N1 Мічіган. Останній – новий штам, імунітету від нього у людей немає. Відтак вберегти від активності цього вірусу може лише щеплення, – наголошують лікарі. Необхідною вакциною аптеки краю забезпечені.

«Є три види вакцини від грипу. Вони всі пройшли перевірку в державній службі з лікарських засобів. І як показала перевірка, якістю не відрізняються. Є у продажі корейська вакцина, але вона вже практично розкуплена. Ці три вакцини, які реалізовуються в аптеках області, всі перевіреної якості», – відзначила генеральний директор Тернопільського обласного виробничо-торгового аптечного об’єднання Наталія Марків.

Нагадаємо, вартує вакцина від 180-ти до 250-ти гривень. Відпускають її в аптеках за рекомендацією сімейного лікаря, пише зз.

Тернопільщина епідемія грип
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі