У Тернополі на Гаївському мості обмежать рух автотранспорту

У Тернополі на Гаївському мості обмежать рух автотранспорту, Антоніна Сімаченко

З 1 грудня обмежать рух автотранспорту вагою більше 8 тон по мосту через залізничну колію на вул Об”їзна-Протасевича в районі вул Гайової.

Таке рішення прийняли на засіданні виконкому 8 листопада, повідомляє “20 хвилин“. Нагадаємо,  минулої зими рух через Гаївський міст перекрили часково.

– Таке рішення прийняли через аварійність мосту, – зазначив заступник міського голови Владислав Стемковський. – Міст збудований ще 1967 року, тобто навіть зовнішній вигляд, м”яко кажучи ненадійний. А в нас є реальні результати обстеження. Перекривши колію на 2 години, спеціальними технічними засобами його обстежили фахівці, і визначили критерій обмеження по вазі для маршруту. Можливо, це запобіжні заходи, але не дай Бог там щось станеться – на добу там проїжджає 28 тис. одиниць  транзитного транспорту. Ми спілкувалися з асоціацією перевізників України, які мають вантажний транспорт, і вони розуміють, що безпека в першу чергу.

В міській раді чекають гроші на ремонт мосту з держбюджету, бо це об”єкт державного значення. До 1 грудня обіцяють погодити с патрульними схему об”їзду та встановити відповідні дорожні знаки.

Тернопіль міст аварійність
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі