На "Сонячному" мешканці одного із будинків вигадали, як боротися із собачими "бомбами" (фото)

На "Сонячному" мешканці одного із будинків вигадали, як боротися із собачими "бомбами" (фото)

Оскільки будинок тепер обслуговує не ЖЕК, а ОСББ, то мешканці будинку №7 на Київській самі й вирішили проблему.

В дворі розвісили таблички, на яких вказали про заборону вигулювати собак у дворі, пише 20 хвилин.

- Пояснюю, для чого ці таблички: воно йде, вибачте, нагадить, а потім хто це прибиратиме? - розповідає машканка будинку пані Марія. - Коли був ЖЕК, то він відповідав за благоустрій біля будинку. А тепер у нас ОСББ і ми самі це все робимо, квіточки садимо, листя збираємо. І ми робимо це все своїми руками.

Як розповідає пані Марія, в її під'їзді у трьох квартирах є собаки. В інших під'їздах теж є власники собак. До нового правила вони, як каже жінка, віднеслись з розумінням. А безпритульних собак у їхньому дворі немає.

- Ми казали, що будемо штрафувати, якщо так і далі буде, - продовжує жінка. - От моя сусідка виходила з своїм малесеньким собакою і вже воно вмощувалось на клумбі. Я кажу: "Марія, ти тут не робиш нічого, а я роблю. Він там попісяє, покакає, а я руками буду то брати?". Або потім після зими зійде сніг, а під ним собаче лайно. Ми не маємо нічого проти тварин, хай власники вигулюють, але потім прибирають за ними і викидають в пакет.

На "Сонячному" мешканці одного із будинків вигадали, як боротися із собачими "бомбами" (фото), фото-1 На "Сонячному" мешканці одного із будинків вигадали, як боротися із собачими "бомбами" (фото), фото-2 На "Сонячному" мешканці одного із будинків вигадали, як боротися із собачими "бомбами" (фото), фото-3
ЖКГ вигул собаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі