В центрі Тернополя затори, бо частину дороги забрали під парковку, скаржаться водії (фото)

В центрі Тернополя затори, бо частину дороги забрали під парковку, скаржаться водії (фото)

Приватну стоянку організували неподалік торгового центру на вулиці Йосипа Сліпого. Задля цього забрали частину проїжджої частини, запевняють водії.

Дорогу відремонтували так, що проїхати по ній стало нереально, кажуть водії. Заторів на цій ділянці дороги стало більше, оскільки з частини дороги зробили парковку, пише 20 хвилин.

- В Центрі біля "Атріуму", що на вул. Йосипа Сліпого, забрали частину дороги під приватну стоянку, і тепер там весь час затори, - скаржиться водій Андрій Шуст. - Оскільки водії, які не мають де припаркуватися і залишають авто на проїжджій частині, що залишилася.

На цій ділянці дороги вільно тільки вночі. Більше того, ситуація скоро буде ще гірша, тому що там же будують новий офісний центр. Однак стоянки він не має!

- Страшно собі уявити, що буде з дорогою у центрі міста, коли відвідувачі та працівники нового центру з'їдуться на роботу, - продовжує пан Шуст. - Рух автомобілів просто буде заблокований.Місто весь час ущільнюють, хоч на це немає умов.

Тернополянин вважає, що виною всьому бездумна політика архітекторів міста.

Журналісти надіслали інформаційний запит у міськраду, ще 7 листопада, аби з'ясувати кому належить "нова парковка". Наразі відповіді не отримали.

В центрі Тернополя затори, бо частину дороги забрали під парковку, скаржаться водії (фото), фото-1 В центрі Тернополя затори, бо частину дороги забрали під парковку, скаржаться водії (фото), фото-2
парковка будівництво
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі