• Головна
  • Цьогоріч святкувати біля Тернопільської ялинки стане вдвічі дорожче
20:04, 18 листопада 2017 р.

Цьогоріч святкувати біля Тернопільської ялинки стане вдвічі дорожче

Цьогоріч святкувати біля Тернопільської ялинки стане вдвічі дорожче

Принаймні такий висновок можна зробити зі скарги, котру опублікували на сайті Тернопільської міської ради. Місцевий підприємець Ольга запитує, чому майже вдвічі підвищили орендну плату за будиночки, що розташовані неподалік ялинки, просить хоч якось економічно обгрунтувати цю ціну.

“Доброго дня. Дайте будь ласка економічне обгрунтування підняття орендної плати практично в два рази порівняно з минулим роком на МАФИ, що будуть встановлені в період новорічно-різдвяних свят біля ялинки. Наскільки я розумію будиночки в тому ж самому стані що й минулого року, в чому причина зростання оренди???”, – пише жінка.

Тернополяни і так скаржились на надміру високі ціни у Різдвяно-Новорічні свята на різноманітні послуги чи сувеніри, котрі продавалались у тих будиночках. З огляду на скаргу тернополянки, зросте вдвічі оренда, зросте в стільки ж і ціна на послуги і товари, пише "Реально".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #святкування #ялинка #дорого #Новий_рік
Останні новини
ТОП новини
Гроза і град вдарять із лютою силою в цих областях України, дощ і потужний вітер накриють авто: де буде холод у -3 градуси
"Бронювання від мобілізації скасують для 3-х категорій чоловіків, ТЦК мобілізує їх і відправить на війну": повістки, мобілізація
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Чи будуть заморозки у травні: попередження від синоптиків
Оголошення
live comments feed...