Тернополяни у "Перемозі" мали змогу по-новому подивитися на мистецтво (відео)

Тернополяни у "Перемозі" мали змогу по-новому подивитися на мистецтво, Антоніна Сімаченко

Презентація Платформи альтернативної освіти «Коло» відбулася 19 листопада в Українському домі «Перемога». Нестандартні, які виходять за рамки звичиного: гра на музичних інструментах, театральне мистецтво, дизайн, кіно- і телевиробництво, фотомистецтво, арт, вокал - усьому цьому тернополяни зможуть навчитися. 

Організатор проекту Назар Сарабун переконує, що завдання їхньої школи не просто навчити людей тим чи іншим напрямкам мистецтва, а і створити платформу для участі у різноманітних фестивалях, конференціях, здійснювати обмін досвідом з іншими областями. 

- Ми хочемо, щоб люди могли повноцінно реалізувати себе у тих чи інших напрямках, - каже 20хвилин чоловік. - Щоб вони займалися не просто для себе, а і жили цим, заробляли на цьому занятті. Серед викладачів - професіонали своєї справи: фотографи, музиканти, дизайнери, актори.

Свою альтернативну творчість презентував тернопільський гурт Bugs & Bunny. Дивували незвичними каверами та нестандартною інтерпретацією відомих пісень, що виконували на 

Тернопіль мистецтво альтернативна_освіта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі