• Головна
  • На "Сонячному" на переході збили пенсіонера
09:33, 20 листопада 2017 р.

На "Сонячному" на переході збили пенсіонера

На "Сонячному" на переході збили пенсіонера

В той же день, коли на Тарнавського під колеса авто потрапив школяр, на цій же вулиці збили старшого чоловіка. І такожи на "зебрі".

62-річного пенсіонера збило авто на вулиці Тарнавського. Чоловік переходив дорогу на пішохідному переході, пише Доба.

— 16 листопада о 12.43 бригада швидкої виїжджала на вул. Тарнавського, де надавала допомогу 62-річному пенсіонерові. Із ситуаційним неврозом, гіпертонічною хворою другого ступеня потерпілого залишено на місці події, оскільки від госпіталізації він відмовився, — прокоментували випадок у "швидкій".

Нагадаємо, в той же день на Тарнавського водій автомобіля марки "Fiat" збив 10-річного хлопчика, який переходив дорогу на переході. Дитину забрала швидка.

Після ДТП тернополяни почали активно збирати підписи під петицією щодо встановлення на даній ділянці "лежачого поліцейського".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДТП #Тарнавського
ТОП новини
"Несамовите похолодання та холоднющий дощ вперіщать з дикою силою в Україні, іде злива і холод": куде пре сніг і мороз?
"ТЦК шалено шукає чоловіків із такими 3-ма професіями, знайдуть і призвуть навіть 59-річних": мобілізація, штрафи, повістки
Жахливе похолодання і дощ вразять Україну у вересні, ці області затопить крижана злива: де буде снігопад і мороз на свято?
"Свіжий тариф на газ в Україні оприлюднено": названо нову ціну, хто з українців тепер платитиме більше
Оголошення