• Головна
  • У Тернополі невідомий викрав із магазину парфуми
15:03, 20 листопада 2017 р.

У Тернополі невідомий викрав із магазину парфуми

У Тернополі невідомий викрав із магазину парфуми

За підозрою у вчиненні крадіжки з торгового закладу правоохоронці Тернопільського відділу поліції гарячими слідами затримали в порядку статті 208 КПК 38-річного жителя обласного центру.

До поліцейських із заявою звернулася керуюча торговим закладом і повідомила про те, що з прилавка магазину невідома особа викрала дві упаковки парфумів.

Оперативно відреагувавши на повідомлення , поліцейські гарячими слідами затримали зловмисника . Ним виявився 38-річний тернополянин .

Підозрюваний у вчиненому зізнався, речові докази вилучено. Триває досудове розслідування.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #крадіжка #парфуми #невідомий
ТОП новини
"Могутній снігопад та жахливе похолодання всиплять вщент по цій області, в Україну пре мороз і крижаний дощ": негода іде
"ТЦК прискорює пошук і розпізнавання на вулицях однієї категорії людей, їх швидко мобілізують з 1 жовтня": мобілізація, ЗСУ
Плюси і мінуси відмови від кави: експерти назвали 7 змін в організмі
Множинні переломи і госпіталізація: у Тернополі водійка на шаленій швидкості знесла стареньку на пішохідному переході
Оголошення