Про Тернопільського митрополита видали книгу

Про Тернопільського митрополита видали книгу, Наталія Наконечна
Пам’яті спочилого Предстоятеля УАПЦ, який багато років очолював Тернопільську єпархію цієї Церкви та був уродженцем нашого краю, присвятили книгу “На молитовну пам’ять + Митрополит Мефодій”.

Про це повідомили у Фонді пам`яті Блаженнішого Митрополита Мефодія.

До видання увійшли рідкісні фото та цитати Блаженнішого Мефодія Митрополита Київського і всієї України Предстоятеля УАПЦ виголошені ним у дні церковних свят і з різних нагод суспільного життя.

«Особливо у книзі прослідковується роль Тернопільщини у житті Владики та його безмежна любов до своєї землі – малої Батьківщини», - кажуть у Фонді.

Під час презентації книги душерозпорядник блаженоспочилого Владики Мефодія о. Роман Будзинський звернувся до гостей: «Книга завжди була найціннішим дарунком для нашого Владики, Вчителя, Наставника. Роль Митрополита Мефодія в житті Церкви, в моєму житті є непересічною! Сьогодні, як ніколи нашим священикам, вірним УАПЦ, всім хто любив і знав Блаженнішого потрібні Його слова підтримки, слова, що завжди йшли від самого серця і торкались кожного не залишаючи байдужим ані старого, ані малого. Тому саме це видання стало нашою вдячністю Очільнику Церкви котрий мислив масштабно і був послідовним церковним політиком».

Тернопіль митрополит книга
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі