Тернопільщина одна з перших в Україні сформувала електронну базу пацієнтів

Тернопільщина одна з перших в Україні сформувала електронну базу пацієнтів, Антоніна Сімаченко

Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Юрій Юрик. «Орієнтовно до 4 грудня реєстр буде повністю завершений, і тоді ми отримаємо реальну картину кількості населення у зоні обслуговування того чи іншого округу», – сказав Юрик.

Наразі в області триває процес створення госпітальних рад. До них увійдуть медичні фахівці, які визначатимуть стратегічний напрямок розвитку госпітальних округів.

Жителів області влада закликає обрати собі сімейного лікаря. На сайті управління охорони здоров’я функціонує електронна система, в якій пацієнт може ознайомитися з відповідними фахівцями у Тернопільській області. Кожен громадянин має право обрати собі будь-якого лікаря. У свою чергу, медичний фахівець може укласти угоди близько з  двома тисячами пацієнтів.

Юрик наголосив, що діюча система охорони здоров’я не припинятиме своєї роботи, реформування галузі та перепрофілювання лікувальних закладів здійснюватимуть паралельно.

За даними облдержадміністрації, для Тернопільської області з державного бюджету передбачено 178 млн грн на розвиток первинної ланки медичної допомоги, повідомляє ЗІК. Насамперед, ці кошти спрямують на матеріально-технічне переоснащення медичних установ. 

Тернопільщина пацієнти електронний_реєстр
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі