Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото)

Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими, Дмитро Бондаренко

Двоє людей отримали травми внаслідок ДТП поблизу цукрового заводу. Одне із авто вдарилося у скульптуру оленів.

"На Микулинецькій біля цукрового сильна аварія, дві "швидких"", про ДТП повідомила читачка Іванна близько 19.35 у понеділок, 20 листопада. У аварії постраждало двоє пасажирів, їх забрали "швидкі", пише 20 хвилин.

На місці авраії журналіст побачила обгороджену ділянку дороги, три авто патрульних та натовп. Проте жоден з присутніх там чоловіків не був свідком аварії, усі зійшлисьуже після моменту зіткнення. "Швидких" уже не було. У "Таврії" повністю розтрощений перед, майже відірваний капот, вибите лобове скло. Інше авто - Volkswagen Polo врізалось у скульптуру з двох оленів, яка розташована на узбіччі.

- За попередньою інформацією, двоє потерпілих - пасажири, - повідомили патрульні. - Водії наразі дають свідчення. Поки ведуться слідчі дії, але попередньо можемо сказати, що водійVolkswagen Polo їдучив сторону Великої Березовиці повертав ліворуч. А водй ЗАЗ Таврія їхав у сторону Тернополя.

Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-1 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-2 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-3 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-4 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-5 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-6 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-7 Авто влетіло в радянських оленів: на Микулинецькій ДТП із потерпілими (фото), фото-8
фото: Мар'яна Дохват
ДТП Микулинецька
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі