Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото)

Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції, Дмитро Бондаренко

Трошки старого, трохи нового - в Тернополі представили модель, як може виглядати замок та територія довкола нього, аби все це стало частиною туристичної інфраструктури.

Автором проекту є архітектор Юрій Вербовецький, повідомляють у спільності Урбаністика Тернополя.

Тернополяни звикли чути легенду про поселення Топільче (Сопільче), що старе місто було захищене мочариськами, озером та високим земляним валом, а ще - дерев'яним частоколом.

Від оборонної системи тих часів до сьогоднішнього дня не збереглось майже нічого. Тернопільський замок не справляє враження оборонної фортеці.

Більшість артефактів збереглися до наших днів і знаходяться у товщі ґрунту, а отже вони є не тільки новими записами в історії, а й матеріальною історичною цінністю, яку можна розкрити і заекспонувати для огляду туристів, а також доповнити туристичною інфраструктурою.

Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-1 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-2 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-3 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-4 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-5 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-6 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-7 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-8 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-9 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-10 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-11 Архітектори показали, як може виглядати тернопільський замок після реконструкції (фото), фото-12
замок реконструкція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі