У Тернополі при церкві планують створити реабілітаційний центр для дітей з ДЦП

У Тернополі при церкві планують створити  реабілітаційний центр для дітей з ДЦП, Антоніна Сімаченко

При церкві святого Миколая у Тернополі планують створити  реабілітаційний центр для дітей з церебральними патологіями. Відповідний Меморандум про співпрацю підписали Тернопільська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату, Тернопільський державний медичний університет імені І. Горбачевського та Міжнародна клініка відновного лікування.

Ідея створення центру належить настоятелю парафії Святого Миколая Чудотворця в Тернополі протоієрею Івану Лесику. Потреба у такому закладі в області є нагальною. Реабілітаційний центр для дітей з ДЦП, – каже отець, побудують у новому мікрорайоні “Варшавський” при церкві Святого Миколая Чудотворця. Церква бере на себе функцію соціального служіння, залучатиме до цього усіх небайдужих людей.

До кінця цього року всі сторони матимуть загальне уявлення і концепцію реабілітаційного центру, його архітектурного вирішення, забезпечення обладнанням, облаштування. Наступний крок – виготовлення проекту будівництва, а опісля спорудження реабілітаційного центру. Повідомляє прес-служба Української Православної Церкви Київського Патріархату.

Тернопіль реабілітаційний-центр діти ДЦП
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі