• Головна
  • Причина смороду в Тернополі - трупи тварин?
12:00, 1 вересня 2012 р.

Причина смороду в Тернополі - трупи тварин?

26 серпня і вранці 31 серпня на службу 1580 Тернопільської міської ради та диспетчерську службу КП «Тернопільводоканал» надійшло кілька десятків скарг від мешканців різних мікрорайонів міста щодо появи неприємного запаху. 

 «За вказаними адресами ми провели обстеження, а також здійснили обдзвін та перевірку всіх наших об’єктів, — зазначає директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Кузьма. — Жодних відхилень у роботі каналізаційних насосних станцій та каналізаційних очисних спорудах не було, ніяких великих аварійних ситуації не виникало. Не виявлено під час обстеження мереж і якихось аномальних відхилень в роботі систем водопостачання та водовідведення. Звісно, протягом цих днів, як і в інші, траплялися локальні аварійні ситуацій на каналізаційних мережах та вони не могли спричинити одночасне поширення неприємного запаху по всьому Тернополю. Щодо ситуації, яка спостерігалася в місті, то причину її виникнення наразі не встановлено. Можу тільки стверджувати, що вона не пов’язана з роботою каналізаційної системи».

Неприємний запах у місті з’явився одразу після минулих вихідних. Причому на нестерпний сморід почергово скаржилися жителі різних мікрорайонів міста. У довідковій службі міської ради людям пояснювали, що на поле поблизу Тернополя вивезли відходи тварин, однак запевняли, що їх уже приорали і невдовзі неприємний запах зникне. Однак, запах і далі відчутно на різних масивах

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...