• Головна
  • Тернопільські патрульні розшукали чоловіка, який переховувався від суду
16:05, 23 листопада 2017 р.

Тернопільські патрульні розшукали чоловіка, який переховувався від суду

 Тернопільські патрульні розшукали чоловіка, який переховувався від суду

Патрульні розшукали чоловіка, який переховувався від суду.

Під час відпрацювання по профілактиці вуличних злочинів патрульні поліцейські помітили підозрілого громадянина на вулиці Київській. Подія трапилася близько 4 години ранку 23 листопада.

Охоронці порядку підійшли до нього, щоб перевірити особу. З'ясувалося, що 32-річний чоловік перебуває  у розшуку Бережанським відділом ГУНП в Тернопільській області, як особа, котра переховується від суду від 17.09.2015 р. за ч. 2 ст. 309 ККУ (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту ).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #поліція #розшукали #чоловік
ТОП новини
Ця зима в Україні буде рекордно холодною: коли і де чекати сильних морозів і снігопадів
"ТЦК шукатиме ухилянтів по-новому, посилення мобілізації накриє чоловіків у 5-х базах": їх засиплять повістки і штрафи
"ТЦК терміново біжить у ці заклади з перевірками і повістками, є мета масово скасувати бронювання": мобілізація, категорії
"Такої ціни не чекав ніхто": оприлюднено тарифи на газ для українців у жовтні, люди до такого не готувалися
Оголошення