• Головна
  • У Тернополі відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль «Земля героїв України» (фото)
18:02, 24 листопада 2017 р.

У Тернополі відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль «Земля героїв України» (фото)

У Тернополі відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль «Земля героїв України» (фото)

«Земля героїв України», – під такою назвою у палаці культури «Березіль» в обласному центрі відбувся перший телевізійний патріотичний фестиваль. Урочистий захід присвятили борцям за волю України.

На фестивалі зібралося чимало краян, серед яких – рідні загиблих бійців АТО та героїв Небесної сотні, військові, активна громадськість.

«Ми згадуємо про події, які відбулися чотири роки тому. Революція Гідності змінила нас. Чотири роки тому ми повстали проти свавілля влади та несправедливості. І зараз ми продовжуємо боротися. Також згадуємо тих, хто поклав своє життя за наше майбутнє», – каже військовослужбовець Олег Ковалик.

Під час фестивалю діяла виставка світлин нашого земляка, фотокореспондента Віктора Гурняка. Він загинув у зоні АТО в 2014-му році.

«Цей фестиваль і цей день нам нагадує, що наша боротьба триває. Події 2013-го року змусили нас бути на Сході нашої держави та обороняти наш край. Ми будемо завжди пам’ятати героїв Небесної Сотні, а також усіх хто загинув, обороняючи нашу державу», – додає прес-офіцер Тернопільської окремої артилерійської бригади Юрій Кульпа.

У програмі фестивалю було чимало виступів від творчих колективів нашого краю на патріотичну тематику. До слова, такі заходи в Тернополі планують проводити щороку, пише зз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #патріотизм #фестиваль #кіно
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"Пенсійне посвідчення більше не діятиме, літні українці платитимуть за проїзд": на який транспорт пропаде пільга
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Оголошення