Стало відомо, в яку суму тернополянам обійдеться прикрашання ялинки

Стало відомо, в яку суму тернополянам обійдеться прикрашання ялинки, Наталія Наконечна

Зовсім скоро вже Новий Рік, та тернополяни вже мають змогу вибирати новорічні прикраси та мішуру. Стало відомо, скільки коштують скляні кульки та інші новорічні речі.

До Нового року ще більше місяця, але новорічні іграшки уже є в продажі. Ціни на пластмасовіялинкові прикраси коливаютьсявід 2 грн до 25грн, наскляні ручного розпису – від 6 грн і до 125 грн. Собаку – символ 2018-ого рокуможна придбати за 25 – 40 грн, передає "20 хвилин".

–Ми вже багато іграшок продали, найбільше – талісманів 2018-ого року, – розповідають продавці в магазині “Незабудка” на Центральному ринку. – Чимало людей купують іграшки задовго до свят, бо знають, що скляної іграшки завжди дуже мало. І їх розбирають ще до Миколая. Багато людей купуютьскляні іграшки на подарунок за кордон рідним чи друзям. Бо там така іграшка коштує 50 доларів за штуку.

Як розповідають продавці, тернополяни купують ще різні аксесуари.

– Ціни на іграшки до Нового року не зростають. За якими цінами ми отримуємо товар, за такими і продаємо, – каже продавець пані Ольга. В асортименті єпластмасовііграшки та імпортніскляніручної роботи. Найдешевша іграшка ручної роботи від 6 грн. Найдорожча 125 грн подарунковому варіанті з зображенням талісману 2018-ого року – собаки. Є і дешевші іграшки зображенням або у вигляді талісмана – 25 – 40 грн. – Пластмасові іграшки звісно дешеві, – каже пані Ольга. – Їх можна придбати від 2 гривеньза штуку і до 25 гривень.

Є в продажі і ялинки на будь-який смак: елітні, шишки, альпійськівисотою від 50 см до 2,5 м вартістю від45 грн. Найдорожча ялинка на Центральному ринку – 6 тисяч висотою 2,5 м.

Тернопіль ялинка прикраси ціни
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі