Сьогодні у Тернополі на площі Героїв Небесної Сотні відбудеться акція протесту лісівників

Сьогодні у Тернополі на площі Героїв Небесної Сотні відбудеться акція протесту лісівників, Антоніна Сімаченко

28 листопада об 11 годині усі лісівники краю зберуться в обласному центрі на площі Героїв Небесної Сотні. Акція відбудеться проти реалізації Стратегії розвитку лісового господарства до 2022 року, прийнятою Кабінетом Міністрів України 15 листопада 2017 року.

Як повідомляють самі лісівники, суть новоприйнятої стратегії полягає в тому, щоб віддати управління над лісовим господарством на державний рівень і забрати це право у місцевих державних підприємств.

Відтак, працівники лісових господарств області о 12 годині зберуться  у вузькому професійному колі  в актовому залі Тернопільського обласного управління лісового та мисливського господарства на  вулиці Багата, 5А . Разом з тим на зустріч обіцяють прийти представники облдержадміністрації, щоб обговорити ситуацію.

Лісівники наголошують, що ця стратегія приймалася без обговорення, до того ж є негативний досвід таких же рішень у Грузії та Болгарії. Згодом у цих країнах повернулися до колишнього моделі управління лісовим господарством.

Крім того, лісівники побоюються, що якщо стратегія запрацює, то з лісовим господарством краю буде та ж сама історія , що і зі спиртовою галуззю – її просто не буде. 

Тернопіль протест лісівники
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі