Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті (фото)

Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті, Дмитро Бондаренко

Тернополянка розповіла про свою мандрівку на острів в Індійському океані.

Тернополянка Анастасія Шеремета розповіла про мандрівку на острів La Digue, що розташовується в Індійському океані і належить Сейшельським Островам. Острів відомий найкращим пляжем у світі (Anse Source d’Argent), а також тим, що тут знімали рекламу шоколадного батончика Bounty, пише Доба.

— На пляж ми потрапили у день відливу, через який ми не отримали ефекту ВАУ та таки цей пляж унікальний та один з найвідвідуваніших (що я також не дуже люблю мені більше імпонують мало відвідувані місця). Вода як і на більшості місцевих пляжів лазурного кольору і дуже тепла (хоча тут вона була не просто тепла, а гаряча!) та переливалася з темнішим забарвленням, яке давала трава, яку ми бачили лише на цьому пляжі і по якій було навіть приємно ходити) Між людьми плавають рибки, великі, дружелюбні і фотогенічні. Це інші відчуття ніж коли «сноркаєш». Усю красу видно коли заходиш у воду і стаєш обличчям до пляжу, — написала Анастасія у себе на сторінці в мережі Instagram.

Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті (фото), фото-1 Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті (фото), фото-2 Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті (фото), фото-3 Тернополянка побувала на пляжі, де знімали рекламу Баунті (фото), фото-4
подорож океан
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі