У Тернополі в маршрутці злодії викрали у дівчини планшет

У Тернополі в маршрутці злодії викрали у дівчини планшет

«Шипачі» - це ті самі кишенькарі, які спеціалізуються на крадіжках . Найпоширенішими місцями зловмисників , де вони вчиняють протиправне - громадський транспорт або його зупинки , магазини та ринки.

Як правило, предметом кишенькових крадіжок є телефони, гаманці з грошима та особисті речі потерпілого . Викрадене крадії безперешкодно реалізовують за значно меншою їх вартістю випадковим перехожим, в ломбарди , і т.д.

Переміщаючись по торгових рядах, кишенькові злодії уважно спостерігають за покупцями , звертаючи увагу , хто , куди і що поклав і чи буде їм зручно скоїти крадіжку.

Часто кишенькові крадіжки відбуваються в громадському транспорті . Особливість такого роду злочинів , обумовлена специфікою його роботи , зосередженням матеріальних цінностей та великої кількості пасажирів , часом його роботи. Постійний рух громадського транспорту дає можливість кишеньковим злодіям швидко зникнути, замаскуватися під пасажирів . Ці фактори ускладнюють встановлення місце вчинення злочину і осіб , які вчиняють кишенькові крадіжки , свідків - очевидців , проведення слідчих дій.

Від такого роду злочину і потерпіла жителька обласного центру. Як розповіла потерпіла , під час проїзду в маршрутному таксі зловмисник поцупив планшет марки « Lenovo ». Невідомий завдав збитків на суму більше 7500 гривень.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно частини 1 статті 185 ККУ.

Тернопіль злодій крадіжка автобус дівчина планшет
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі