• Головна
  • В Тернополі в перший клас йшли в 10 років (відео)
15:45, 4 вересня 2012 р.

В Тернополі в перший клас йшли в 10 років (відео)

1 вересня хвилюючий день для першокласників, які починають своє цікаве та насичене шкільне життя. Для Ярослава Пастуха це особливий день, оскільки він змінив звичайну школу на українську гімназію імені Івана Франка.

В цьому закладі вже вчиться його старша сестра. «Мені сестра розказувала, що це дуже гарна школа, і в ній багато учнів які добре вчаться, і хочу теж вчитися серед кращих», - ділиться своїми думками Ярослав.

Українська гімназія імені Франка вважається одним з кращих навчальних закладів в Тернополі. Перший клас гімназії це 5 клас у звичайній школі, тому для дітей це подвійне хвилювання, адже в новому колективі вони зустрінуться з новими друзями. Тому підтримати сина прийшов і батько  - відомий політик Тарас Пастух.

«В цій гімназії навчається наша старша дочка, яка надзвичайно задоволена навчанням, і тому, я думаю, що продовження цієї традиції колись буде і для наших двох найменших дітей, які за три роки стануть першокласниками звичайної школи, і я сподіваюся, що ще через 4 роки вони також будуть мати можливість успішно скласти іспити та стати учнями гімназії імені Івана Франка», - сказав Тарас Пастух.

Не оминуло свято першого дзвоника і семінаристів духовної семінарії імені Йосифа Сліпого в селі Велика Березовиця Тернопільського району. Майбутні священики теж помітно хвилювалися. Переживали за них батьки, наставники, запрошені. Гостем свята першого дзвоника у духовному закладі став політик та громадський діяч Тарас Пастух, який побажав семінаристам Божої опіки та легкого навчання для прослави імені Господнього.

Від імені духовенства подякував за постійну підтримку греко-католицької церкви Митрополит Василій, який пригадав юність Тараса Пастуха, коли той прислуговував при покійному владиці Михаїлові Сабризі. Митрополит благословив його світські задуми. Взяв Тарас Пастух участь і в Архиєрейській літургії з нагоди початку навчального року у семінарії.

 33

 На фото: Тарас Пастух в Зарваниці прислуговує владиці Михаїлу. 1997 р.

Відео: http://youtu.be/cKm-CHt1YeM

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...