Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото)

Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото)

Кожної суботи біля Тернопільського ставу проходить щотижневий любительський забіг на 5 кілометрів Ternopil runday. Долучитися до нього можуть всі охочі незалежно від віку та рівня підготовки.

– Це змога знайти однодумців, або приєднатися до сім'ї любителів бігу, – кажуть організатори. – Місце зустрічі учасників – площа між центральним причалом на набережній та фонтаном "Каскад" на сходах. 

Єдине, що необхідне для участі в забігу – це реєстрація на сайті https://runday.org/ для отримання QR-коду, завдяки якому буде враховуватись результат вашого забігу. Після реєстрації, QR-код необхідно роздрукувати, або зберегти на телефон та мати при собі на забігу, або запам'ятати свій реєстраційний номер.

Детальнішу інформацію про подію можна дізнатися на сторінці у Facebook.

Головна ідея події – пробігти 5 км, щотижня, безкоштовно, без жодних обмежень щодо віку або спортивної форми бігуна, пишуть Тернополяни

– Що таке Runday? Це регулярні забіги довжиною 5 км, які є абсолютно безкоштовними і необмежені віком, а також рівнем тренованості учасників. Це змога знайти однодумців, або приєднатися до сім'ї любителів бігу. Наші забіги відкриті для всіх, – зазначають організатори.

Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото), фото-1 Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото), фото-2 Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото), фото-3 Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото), фото-4 Тернополяни не зважають на зиму і продовжують проводити забіги навколо ставу (фото), фото-5
Тернопіль забіг став
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі