
20:45, 4 вересня 2012 р.
З 1 вересня на Тернопільщині розпочали реєстрацію вкладників «Ощадбанку»
З 1 вересня в Україні розпочали реєстрацію вкладників, дані про яких ще не були внесені до «Реєстру вкладників заощаджень громадян». Також відновили актуалізацію даних тих вкладників, які отримали у 2008 році компенсацію в повному обсязі. Станом на 31 серпня виплати призначили для 120 тисяч мешканців Тернопільщини.
Актуалізація або уточнення даних, занесених у реєстр вкладників проводиться в Україні з 2 квітня. Тоді ж запровадили і так звані «Національні картки». Для того, аби в ощадкасах не було великих черг, саме на таку картку й перераховують компенсаційні кошти кожному вкладнику. З 1 вересня цього року розпочали реєстрацію тих вкладників, дані про яких не були внесені до реєстру, пише ТВ-4.
- Мають право зареєструватись усі, хто має заощадження, навіть ті, хто отримали компенсації у 2008 році. Є такі вкладники, які отримали по одній книжці, а мають ще дві-три інші книжки. Для поновлення даних всім ще раз потрібно актуалізуватись чи відновити свої данні, — каже начальник філії «Тернопільське обласне управління АТ «Ощадбанк» Ярослав Соляр.
Актуалізуватись можна трьома шляхами, розповідають в обласному управління Ощадного банку. Заповнити спеціальну реєстраційну форму на сайті «Ощадбанку», зателефонувати на гарячу телефонну лінію за тарифами Укртелекому на номер: +380443642121 або безкоштовно зі стаціонарних телефонів на номер 0800212000. Ще один спосіб актуалізації даних через СМС-повідомлення з мобільного телефону на номер 8052.
Людині призначається дата, вона приходить, при собі обов’язково повинна мати паспорт, індефікаційний код і книжки. Якщо людина, не дай Бог, загубила книжки, або не може їх відшукати, людина може написати заяву про втрату книжок і банк дає їй дублікат. Провівши цю звірку, людині буде призначена наступна дата, коли вона має прийти і отримати Національну кратку, отримавши картку люди будуть чекати рішень Кабінету міністрів і отримають на цю картку кошти, відповідно до рішень Кабінету Міністрів, — розповідає Ярослав Соляр.
Для літніх людей та інвалідів, які не можуть самостійно прийти до банку, розробили спеціальне доручення, розповідають в обласному управлінні Ощадного банку. Його можуть затвердити працівник ЖЕКу, сільський голова, головний лікар медичного закладу, де перебуває непрацездатний вкладник. Доручення не потребує нотаріального посвідчення, а відтак додаткових витрат.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:53, 12 травня
12:46, 4 травня
17:26, 7 травня
19:55, 13 травня
live comments feed...
Коментарі