
12:10, 4 грудня 2017 р.
Тернопільський екс-депутат і власник радіостанції обзавівся кабельним телеканалом

Минулого тижня Нацрада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію на кабельне мовлення тернопільському телеканалу «Тернопіль-1» (ПП «ТРО« Тернопіль-медіа ») місцевого екс-депутата і власника радіостанції« Ух-Радіо» Юрія Фартушняка. Він зазначений бенефіціаром і директором компанії.
Телеканал почне мовлення в першому півріччі 2018-го, в списку кабельних провайдерів значиться тільки один - місцевий «Телесвіт». Ліцензія видана строком на 10 років, в ній прописано цілодобове мовлення. У програмній концепції, зокрема, вказані релігійні програми - 30 хвилин на добу, пише Медіаняня.
Про новий телеканал Фартушняк говорив мало: «Ми б хотіли створити мовлення з сучасними технологіями, за допомогою яких видавати більш оперативні повідомлення в ефір. А також подавати думки відомих особистостей», - сказав він і нагадав, що працює в місцевих ЗМІ з 1997 року. Цієї інформації для отримання ліцензії виявилося достатньо.
Другим рішенням регулятор продовжив мовну ліцензію «Ух-Радіо» (ПП ТРО «Українська хвиля»), дія якої закінчувалося 19 грудня, на сім років. Радіостанція мовить з 1998 року, а з 2004-го (і до появи квот, а також мовників «Країна ФМ» і «Радіо Один») була єдиною в країні, яка працювала виключно в форматі україномовної музики.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
14:59, 5 лютого
live comments feed...