• Головна
  • Відтепер ЗНО складатимуть навіть ті тернопільські школярі, які не планують вступати до вищих навчальних закладів
18:03, 4 грудня 2017 р.

Відтепер ЗНО складатимуть навіть ті тернопільські школярі, які не планують вступати до вищих навчальних закладів

Відтепер ЗНО складатимуть навіть ті тернопільські школярі, які не планують вступати до вищих навчальних закладів

Відомо, що програму ЗНО-2018 затвердило Міністерство освіти і науки України. Серед нововведень – поєднання зовнішнього незалежного оцінювання із державною підсумковою атестацією. Це означає, що ЗНО складатимуть навіть ті учні, які не планують вступати до вищих навчальних закладів.

У 2018-му році доведеться складати ЗНО навіть студентам професійно-технічних училищ і коледжів. Це необхідно, щоб отримати документ про середню освіту.

«Ми вже практикували у минулих роках поєднання зовнішнього незалежного оцінювання із державною підсумковою атестацією. У 2018-му році це торкнеться і студентів професійно-технічних училищ і коледжів. Зокрема вони складатимуть ЗНО з української мови та літератури. Результат тестування зараховуватимуть як державну підсумкову атестацію. Кожному учневі треба налаштуватися на те, що ЗНО – це обов’язків іспит, уникнути якого не вдасться, навіть якщо вступати у навчальні заклади за кордон або ж у професійно-технічні навчальні заклади», – відзначив заступник директора Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти та моніторингу якості освіти Юрій Шайнюк.

Абітурієнтам нагадують: необхідно завчасно визначитися з обраною спеціальністю та правильно зареєструвати предмети ЗНО, пише "ЗЗ".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #ЗНО #школярі #обовязково

Коментарі

Оголошення
live comments feed...