На Тернопільщині "мінімалка" зросте до 4100 гривень

На Тернопільщині "мінімалка" зросте до 4100 гривень
Жителі Тернопільщини, які працюють на «мінімалку», отримуватимуть більше. Президент Петро Порошенко анонсував, що мінімальна зарплата в Україні може збільшитися до 4100 гривень.

Щоправда, десь у другій половині 2018 року. Відповідна заява була озвучена на всеукраїнському форумі об'єднаних громад у понеділок.

"Рішення, введене на початку цього року, про підвищення з 1600 до 3200 гривень, рівно вдвічі, безпрецедентне в умовах України, - це правильне рішення. Його потрібно, на моє глибоке переконання, продовжувати. І я хотів би подякувати уряду і прем'єр-міністру за те, що є реакція на моє звернення в проекті бюджету, і ми за підсумками поліпшення інвестиційного клімату та надходжень до бюджету за півріччя або три квартали зможемо проаналізувати та прийняти рішення про підвищення мінімальної зарплати до 4100 гривень", - заявив Петро Порошенко.

Як відомо, поки ж мінімальна зарплата становить 3200 гривень. Проект державного бюджету на 2018 рік передбачає її підвищення на 16,3% до 3723 гривень з 1 січня. Верховна Рада розглядатиме цей проект у другому читанні на поточному тижні, пише "Тернополяни".

Тернопільщина мінімальна_зарплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі