• Головна
  • Тернополянам показали бойову славу з двадцяти кілометрів ниток (фото, відео)
13:31, 7 грудня 2017 р.

Тернополянам показали бойову славу з двадцяти кілометрів ниток (фото, відео)

Тернополянам показали бойову славу з двадцяти кілометрів ниток (фото, відео)

Зал бойової слави в арт-інсталяціях. У військові частині Тернополя відкрили студію з просторовими композиціями. З передової передали предмети військової атрибутики, речі та фотографії.

Посередині залу – інсталяція з переплетених ниток, яка за словами дизайнерки Ольги Шаварської, показує бойовий шлях України, армії та 44-ї окремої артилерійської бригади. Понад місяць вона разом зі своєю командою дизайнерів працювали над її оформленням.

– Для цієї інсталяції використали двадцять кілометрів нитки. Допоки ми всі, як ці нитки, будемо тісно зв’язані між собою міцними вузликами, доти ми непереможні, – каже Медіатору дизайнер Ольга Шаварська.

Аналогу арт-студії бойової слави немає у Збройних силах України, – зауважує начальник клубу окремої артилерійської бригади ОК «Захід» Юлія Шкугра. – Виставка побудова на фотографіях, бойових трофеях та інсталяціях. Усі експонати за місяць передали хлопці з передової.

Щомісяця експозиція студії поповнюватиметься. Відвідати зал бойової слави у військовій частині Тернополя можуть всі охочі. Історію артилерійської бригади розказуватимуть під час екскурсій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #бойова_слава #арт-інсталяції

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...