Хлопчик, якого на Тернопільщині з пакетом на голові вивезли за село, кривдникам грошей не боргував

Хлопчик, якого на Тернопільщині з пакетом на голові вивезли за село, кривдникам грошей не боргував

Минулого тижня тернопільські ЗМІ публікували інформацію про те, що четверо неповнолітніх та один 19-річний хлопець вивезли в ліс школяра, аби, «вибити» з нього борг у 15 гривень. У поліції кажуть, що насправді дитина своїм кривдникам і гривні не боргувала.

Мовляв, це хлопці так «пожартували», зв’язавши школяра, надівши йому на голову пакет та кинувши у багажник.

- Кажуть, що це сталося спонтанно. Вони їхали в автомобілі, побачили потерпілого і вирішили вчинити над ним такі дії. Вивезли його в ліс на території села Садки Заліщицького району, і вже там, так би мовити, почали з ним розмовляти. Вже після тої розмови, один з них сказав, що так вони робитимуть з кожним, хто їм винен, умовно, навіть 15 гривень, - розповідає заступник начальника Заліщицького відділення поліції, начальник слідчого відділення Віктор Кирилюк.

Проте конкретно цей хлопець, їм нічого не боргував. Після «розмови» школяра відзвезли назад в село. Сам злочин трапився ще на початку листопада, але про інцидент хлопчик довго не розповідав рідним. Декілька днів тому про це дізналася матір 14-річного школяра, яка й звернулася в поліцію із заявою, пише "Тернополяни".

Свої дії кривдники потерпілого пояснити не можуть. Тим часом вже порушено кримінальне провадження за частиною 2 статті 296 кримінального кодексу України – хуліганство, вчинене групою осіб та частиною 2 статті 146 кримінального кодексу України – незаконне позбавлення волі, вчинене групою осіб . Триває досудове розслідування.

Тернопіль кривдники неповнолітні борг
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі