На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото)

На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок, Дмитро Бондаренко

Відтепер уже й на базі Кременецького професійного ліцею є сучасний навчально-практичний центр для швачок, кравців та закрійників.

Це вже третя лабораторія із новітнім обладнанням для фахової підготовки кваліфікованих кадрів. Участь у відкритті центру взяли заступник голови Тернопільської ОДАЮрій Юрик, в. о. голови Кременецької РДА Володимир Козубський, начальник управління освіти й науки облдержадміністрації Ольга Хома й керівництво ліцею.

«Відповідно до Плану пріоритетних дій Уряду на 2017 рік передбачено реалізацію пілотного проекту з модернізації підготовки робітників за трьома професіями в 25-ти професійно-технічних навчальних закладах України, в тому числі, з професії «Швачка, кравець, закрійник», яку ми відкриваємо на базі Кременецького професійного ліцею». До цього такі ж сучасні лабораторії з’явилися у професійно-технічному училищі в Заводському Чортківського району, де ми вклали кошти в сучасне обладнання і відкрили навчальний центр для сантехніків, у Тернопільському вищому професійному училищі №4 ім. М. Паращука, де нещодавно відкрили навчальну майстерню «Sniezka» д ля малярів. Також планується відкриття лабораторії трактористів і комбайнерів на базі професійно-технічного училища в Шумську. А це означає, що створення таких навчально-практичних центрів дозволить забезпечити не тільки якісну первинну професійну підготовку учнів, але й запровадити професійно-технічне навчання, перепідготовку та підвищення кваліфікації дорослого населення з даних професій », – зазначив заступник голови Тернопільської облдержадміністрації Юрій Юрик.

При цьому, він поінформував, що на модернізацію та оновлення матеріально-технічної бази лабораторії для швачок, кравців та закрійників у Кременці з Державного бюджету виділили 330 тис. грн. т а 100 тис. грн. – з обла сного бюджету.

На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-1 На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-2 На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-3 На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-4 На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-5 На базі Кременецького ліцею відкрили сучасну лабораторію для швачок (фото), фото-6
Кременець швачки ЮрійЮрик
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі