• Головна
  • Цьогоріч у жовтні тернопільські семикласники почнуть користуватися електронними підручниками?
16:30, 6 вересня 2012 р.

Цьогоріч у жовтні тернопільські семикласники почнуть користуватися електронними підручниками?

Всі першачки та одинадцятикласники України забезпечені підручниками. Запевняють в освітянському Міністерстві. Бо цього року на них було держзамовлення. А як же решта учнів? У частини - дійсно проблеми. Їхні школи вчасно підручниками не запаслися.

Дмитро Табачник, міністр освіти і науки молоді та спорту: "Підручники є в районній бібліотеці, в районному управлінні освіти, і просто коли директор це згадав першого вересня - поганий він директор. Там де не вистачало - в якусь школу прийшло більше дітей, ніж минулого року. Треба просто в сусідній школі або в Районо взяти. Такий випадків, багато, бо директор десь продрімав весь серпень місяць, а тоді схаменувся першого або другого вересня".

У міністерстві обіцяють покарати нерадивих вчителів. А в Адміністрації Президента навіть подумують відкрити форум і там збирати оперативну інформацію про забезпечення учнів країни підручниками, повідомляє ubr.ua

Ганна Герман, заступник глави адміністрації президента: "Нам треба думати про електронні підручники, нам треба думати, щоб школярі мали підручники в Інтернеті. Зараз майже всі діти мають доступ до інтернету. І мати все під рукою, навіть не носячи величезного ранця з книжками - це дуже зручно і дуже модерно".

Уже цьогоріч у жовтні семикласники п’ятиста українських шкіл почнуть користуватися електронними підручниками. Це пілотний проект національного проекту "Відкритий світ". Ось тільки проблема одна. Якщо друковані підручники школярі отримують безкоштовно, то за електронні доведеться платити їхнім батькам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...