• Головна
  • Віктор Ющенко пропонує жителям Тернопільщини «не обирати з двох зол»
10:00, 7 вересня 2012 р.

Віктор Ющенко пропонує жителям Тернопільщини «не обирати з двох зол»

Лідер об’єднання «Наша Україна» Віктор Ющенко закликає жителів Тернопільщини зробити усвідомлений вибір 28 жовтня і голосувати за дієву політичну силу, а не за популістів з провладного та опозиційного таборів.

 Про це він заявив під час нещодавнього перебування в Тернополі.

 «Загалом є два типу політиків. Одні – державники, які думають про розвиток країни. Другі дбають виключно про вибори, а тому говорять тільки «солодкі речі». Вони з вилами намальовані, вони обіцяють чорнобильські гроші повернути чи заощадження Ощадбанку. Не повернуть. У них немає для цього ресурсів  і немає розуміння, завдяки чому цей ресурс у державі з’являється», – переконаний Віктор Ющенко.

 Лідер «Нашої України» наголошує, що сьогодні дискусія між представниками влади і так званої опозиції не ведеться щодо реальних проблем держави і її громадян, а зводиться виключно до взаємних образ і звинувачень.

 «Дві політичні сили вищої ліги ведуть дискусію дуже персоніфіковано. Одні заявляють, що у нас бандитська влада, злочинний уряд, аморальні люди в парламенті. Зворотна сторона говорить, що опоненти бездарні й не можуть консолідувати націю. І  так з ранку до вечора, це головний сюжет нашого телебачення.

А я кажу – і це зло, і це зло. Бо обидві сили не ведуть дискусію про те, як розбудувати Україну. Необхідно зрозуміти – якщо вам не пропонують конспект облаштунку завтрашнього дня, вам такі політики не потрібні. Бо вони приносять неправильні орієнтири і дезінформацію», – зазначає лідер «Нашої України».

 На його переконання, коли до виборів залишається лише 60 днів, в нормальній європейській країні політики національного масштабу мали б говорити про плани, про те, як зробити Україну успішнішою уже в листопаді, в грудні, в наступному 2013 році.

«Натомість нам пропонують гречку, чорнобильську тему, компенсації заощаджень Ощадбанку. Я ж пропоную новий політичний курс, в основі якого поставлено інтерес національного відродження, демократизацію, включаючи свободу вибору і свободу слова, й політику європейського інтегрування. Це триєдиний блок, який дає відповіді на те, як підняти в Україні зарплати, пенсії, як збільшити інвестиції і підняти внутрішній валовий продукт. Економіка – це є річ наслідкова. Саме правильний політичний курс, який приводить інвестиції та відстоює національні інтереси в зовнішній політиці, забезпечує ріст економіки», – підкреслив Віктор Ющенко. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...