"Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото)

"Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото)

Не тільки жителі міста повинні викликати патрульних у випадках хамського паркування на тротуарах. Самим поліціянтам теж не завадило би оглядатися на всі боки.

Про це написав у соцмережі Сергій Сінкевич. Заодно і виклав фото чергового майстер-класу від "автохамів".

"Та знаю, знаю, що Тернопіль автохамлом вже, на жаль, не здивуєш... Ну, не люблять вони пішоходів. 12-го грудня, на вулиці Крушельницької залишили пішим людям тільки проїжджу частину і болото на газоні... Але зараз про інше - не зупинився і не вздрючив цих "крутеликів" жоден патрульно-поліцейський екіпаж... Тільки не кажіть : "Треба було телефонувати 102". Свідомо не робив цього. Бо вже задовбало. Це патрульні повинні - не просто бензин палити, а, катаючись, ще й пильно на всі боки спостерігати...Бо ми їм за це зарплату даємо...", - написав Сергій Сінкевич.

Користувачі соцмереж почали жваво обговорювати проблему.

"Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото), фото-1 "Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото), фото-2 "Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото), фото-3 "Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото), фото-4 "Патрульні повинні не просто кататись": тернополянин дорікнув копам автохамами (фото), фото-5
фото: Сергій Сінкевич
авто паркування поліція
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі