• Головна
  • Тернополяни надзвичайно розчаровані роботою обласної ради
11:45, 7 вересня 2012 р.

Тернополяни надзвичайно розчаровані роботою обласної ради

У четвер, 6 вересня, кандидат у депутати Верховної ради України Юрій Олійник зустрівся з працівниками ПАТ «Тернобуддеталь».

Під час зустрічі Юрій Олійник коротко розповів присутнім про себе, а також пояснив, чому вирішив балотуватися до Верховної ради.
«На жаль, на сьогоднішній день біда України в тому, що нею керують ті, кому вона не потрібна. Це саме стосується і Тернопільщини, де високі посади обіймають так звані «політичні заробітчани», яким байдуже до нашого міста. Сьогодні вони задовольняють власні потреби та амбіції, а завтра звідси поїдуть, назавжди забувши про проблеми тернополян. Я ж живу і працюю у Тернополі і мене болить його доля», - зазначив Юрій Олійник.

У ході зустрічі у працівників підприємства виникло чимало питань до кандидата. Зокрема, найбільше людей цікавили такі болючі для нашого міста проблеми як безробіття, поганий стан доріг, бездіяльність місцевої влади.

«Чому держава забула про нас? Чому ніхто не залучає інвестиції в нашу область, внаслідок чого немає робочих місць? Чому не завершено ремонт вулиці Гайової - її розрили вже більш як пів року і так і покинули, і тепер перейти по ній неможливо? Чому нині діючі депутати і голова обласної ради замість того, щоб контролювати усі ці процеси, займаються особистими справами та лише роблять шоу в обласній раді, викрикуючи «Геть» і «Ганьба»?, тощо. Невже це все, на що вони здатні?», - висловлювалися люди.

Все це засвідчило розчарування виборців у своїх обранцях, показало, що їх нині мало цікавлять усілякі політичні «розбірки» на владному рівні, вони мають насущні більш важливі проблеми, які потрібно вирішувати негайно відповідальним політикам.

«Саме тому нині ми маємо довірити владу тим представникам, які справді вболівають за долю нашого краю, ставлять його потреби вище власних інтересів, можуть і хочуть вирішити проблеми тернопільчан. Адже партії приходять і йдуть, а нам з вами жити і розбудовувати наше місто», - підсумував Юрій Олійник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...