• Головна
  • Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці!
15:45, 14 грудня 2017 р.

Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці!

Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці!

Будь-яке свято – родинне, державне чи інше – можна відзначати по-різному: на сучасний лад або так, як водилося у давнину, тобто з дотриманням гарних традицій і звичаїв. Саме так, у родинній атмосфері на факультеті фінансів уже традиційно провели Андріївські вечорниці, під час яких відтворили красу народних звичаїв, вшанували рідну мову, народну пісню та обряди наших дідів і прадідів, зберігши свою національну культуру.

Святкове дійство розпочалося з вітального слова ректора університету проф. Андрія Ігоровича Крисоватого.

Атмосферу родинного затишку та домашнього вогнища створювала навіть сама сцена, що була оформлена у вигляді української світлиці. Незмінним атрибутом вечорниць стали смачні вареники, калита, неперевершені костюми. А хіба ж є вечорниці без співу і танцю? І ось уже залунала перша музика... Пісня за піснею, гарні та моторні красуні-дівчата, дзвінкоголосі хлопці – усе злилося в неперевершене видовище!

Представники кафедр також брали активну участь у вечорницях, вражаючи усіх своїми різними сценками, співами, гуморесками та карнавальними костюмами.

Цікавинкою від студентів став подарунок, який під час вечорниць власними руками створив студент 2 курсу Томчук Роман. Неймовірний зимовий пейзаж наприкінці дійства студенти подарували ректору університету Андрію Ігоровичу Крисоватому.

Від зірниці до зірниці на фінансах вечорниці!, фото-1

Викладачі, студенти, гості свята отримали велику естетичну насолоду від побаченого театралізованого дійства. Від першої до останньої хвилини всі були захоплені інсценізацією свята в народному дусі, адже такі дійства згуртовують, роблять нас духовно багатшими, привертають увагу до усього кращого, що було в минулому.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ТНЕУ #вечорниці
Оголошення
live comments feed...