• Головна
  • Коли в Тернополі з’явиться WiFi у громадському транспорті? (ФОТО)
15:00, 8 вересня 2012 р.

Коли в Тернополі з’явиться WiFi у громадському транспорті? (ФОТО)

Поки тернополяни тішаться тим, що в парку Шевченка вже є WiFi-інтернет,  жителі Вінниці активно користуються вже WiFi-інтернетом, який запровадили у громадському транспорті.

WiFi є практично в усіх трамваях міста Вінниця. Сучасні трамваї, які постійно їздять у місті, мають й інші зручні послуги: голосове оголошення і текстове повідомлення на табло про кожну зупинку; кнопка біля дверей транспорту для повідомлення про те, що людина не встигла зайти в трамвай.

Зазначимо, Wi-Fi — торгова марка, що належить Wi-Fi Alliance. Загальновживана назва для стандарту бездротового зв'язку передачі даних, який об'єднує декілька протоколів та ґрунтується на сімействі стандартів IEEE 802.11 (Institute of Electrical and Electronic Engineers — міжнародна організація, що займається розробкою стандартів у сфері електронних технологій). Найвідомішим і найпоширенішим на сьогодні є протокол IEEE 802.11g, що визначає функціонування бездротових мереж.

Установка Wireless LAN рекомендувалась там, де розгортання кабельної системи було неможливо або економічно недоцільно. Нині в багатьох організаціях використовується Wi-Fi, оскільки при визначених умовах швидкість роботи мережі вже перевищує 100 Мбіт/сек. Користувачі можуть переміщатись між точками доступу по території покриття мережі Wi-Fi.

Коли в Тернополі з’явиться WiFi у громадському транспорті? (ФОТО), фото-1

 

 DSCF5632

 DSCF5633

 DSCF5634

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...